حرف تازه پنج ساله شد…

تعداد بازدید۱۲۱۶مرتبه

حرف تازه پنج ساله شد

چهاردهم اسفند ماه یکهزار و سیصد و نود دو هجری شمسی مصادف با سالروز درگذشت بزرگمرد تاریخ ایران زمین ، دکتر محمد مصدق وبسایت شخصی اینجانب به آدرس :(www.falahatkar.ir ) با عنوان حرف تازه راه اندازی و بارگزاری گردید . قبل از آنکه پای به عرصه انتخابات شورای شهر بگذارم تصمیم گرفتم تا با راه اندازی این وبسایت فضایی را برای گفتگو و تبادل نظر با همشهریان و مردمم فراهم آورده و بتوانم از نقطه نظرات و راه کارهای پیشنهادی ، بهره مند گردم . گرچه کار و کسب نتیجه های مناسب در فضای سنتی سخت و دشواریهای بسیار دارد اما تلاش نمودم تا از طریق فضای موجود ، به ارایه نقطه نظرات و مباحث گوناگون پرداخته و در شفاف سازی مباحث موثر و مفید بوده باشم .
قطعا مشکلات بسیار و نقدها و کاستی ها نیز فراوان است اما با شرایط و زیرساختهای موجود تحولات آتی شهر مستلزم اتفاقاتی تازه تر است . تلاش خواهم نمود تا از این طریق فضای داخلی شورا ، شهرداری شهسوار و همچنین مدیریت شهری آن را بیشتر معرفی نمایم تا مردم بتوانند در انتخابات پیش رو با آگاهی مناسبتری شرکت نموده و امکان رشد و توسعه بیشتری را برای آینده شهرشان موجب گردند .
حرف تازه با حدود هشتصد هزار بازدید در چهار سال گذشته سال پنجم خود را آغاز مینماید و امیدوار هستم این آغاز ، شروع اتفاقات تازه تری باشد .
سپاس از اینکه با ارایه نقدها و نقطه نظرات سازنده تان موجبات پویایی بیشتری را بنده فراهم آوردید .
علیرضا فلاحتکار. ۱۳۹۵٫۱۲٫۱۴
www.falahatkar.ir ( حرف تازه )

Telegram.me/alireza_falahatkar

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.