روزنوشت (۱۷مهر۹۲)

تعداد بازدید۴۲۷۹مرتبه

با درود؛
امروزصبح به جهت پیگیری امور دانشگاهی خود به دانشگاه گیلان رفته بودم. امسال خدا کمک کرده و موفق شدم در رشته مهندسی شهر سازی با گرایش برنامه‌ریزی منطقه‌ای در مقطع کارشناسی ارشد پذیرش بشم.
اما امروز بعدازظهر دو  گزینه دیگر برای تصدی کرسی شهردار شهسوار به ارائه برنامه‌های خود پرداختند.
۱-آقای عبدالناصر میرچی
۲-آقای علی امانی

بنابراین ۸ نفر این فرصت را پیدا کردند تا در اتاق شورای شهر شهسوار بخت خود را برای شهردار شدن بیازمایند. شورای شهر شهسوار امسال با برنامه‌ریزی بسیار جالب و تازه‌ای این شرایط را فراهم کرد. امید که در روزهای آتی بتوانیم با بررسی برنامه‌ها، اهداف، میزان توانایی، سلامت و صداقت افراد انتخاب مناسبی را برای شهردار شهسوار داشته باشیم و امید اینکه پس از انتخاب بتوانیم همدل و همراه و متحدتر از قبل شهرمان را بسازیم.

4 دیدگاه در “روزنوشت (۱۷مهر۹۲)

 1. با سلام و درود
  تبریک بنده را به مناسبت قبولی در مقطع کارشناسی ارشد رشته ای که بی تردید در افزایش توانمندی شما و مجموعه شورای شهر موثر خواهد بود، پذیرا باشید. با امید به پیشرفت هرچه بیشتر شما و تمامی عزیزانی که به میهن خود خدمت می کنند.
  شاد و برقرار و پیروز باشید.

 2. با سلام خدمت مهندس فلاحتکار
  ضمن عرض تبریک به مناسبت قبولی شما در دوره تحصیلات تکمیلی و آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیزدر کلیه امور.
  یادتان نرود شهرداری نیاز به تنوع و پوست اندازی دارد از انتخاب شهردار ضعیف و بدون هدف و برنامه اصلی و پرداختن به امور جاری روزمره و حاشیه بپرهیزید چون شهردار آیینه تمام نمای شورای شهر است. شهرداری انتخاب نمایید که صندلی برایش بزرگ نباشد، باز هم یادآوری میکنم پوست اندازی واجب است. امیدوارم در روز انتخاب یادتان نرود.

 3. با ادامه تحصیلی باینهمه مشغله کاری به شما تبریک میگم و موفق باشید .ما هم از حضور سبز تون در همه جا انرژی میگیریم.