روزنوشت(۲۱مهر۹۲)- شهردار شهسوار انتخاب شد.

تعداد بازدید۱۳۸۶۲مرتبه

با درود خدمت همشهریان گرامی؛
امروز یکشنبه ۲۱ مهرماه یکهزار و سیصد و نود و دو خورشیدی، در ساعت ۹ صبح جلسه کمسیون مصوبات شهری در اتاق شورای شهر برگزار گردید. کلیات مسائل مطروحه مهم را به شرح زیر خدمت شما بزرگواران اعلام می‌نمایم.
 ۱- قطعه زمینی به مساحت ۲۴۰۳ متر مربع که در آن ۹۳ باب مغازه با مساحت تجاری ۱۵۴۷ مترمربع به مالکیت شهرداری شهسوار، واقع در اضلاع خیابانهای طالقانی-مسجد جامع-علامه می‌باشد .امروز با هیات امنای بازار منطقه یاد شده جلسه بدوی جهت ساختن پاساژی در زمین یاد شده با ۲ طبقه تجاری (زیر زمین و همکف) و چند طبقه پارکینگ مذاکرات مثبتی صورت پذیرفت. مالکین سر قفلی‌ها نیز از پیشنهاد شهرداری و شورای شهر به جهت احیای بازارچه قدیمی استقبال نموده و مقرر گردید تا در جلسه بعدی جزییات، نقشه و سایر مسائل بررسی شود. ساخت این مجموعه قطعا موجب کاهش بار ترافیکی در مناطق یاد شده گردیده و رونق اقتصادی مناسبی را برای بخش عمده‌ای از بازاریان به همراه خواهد داشت.
۲-امروز همچنین موضوع انتخاب شهردار رای گیری شد و جنای آقای سید امیر حسینی جو با ۷ رای به عنوان شهردار آتی شهسوار انتخاب شد.
این انتخاب در شرایطی صورت پذیرفت که ۲ نفر از کاندیداهای محترم به نامهای آقایان عبدالناصر میرچی در تایخ ۱۳۹۲/۷/۲۰و مهندس احمد خوش‌قلب (شهردار و سرپرست شهرداری شهسوار) در تاریخ ۱۳۹۲/۷/۱۷ انصراف خود را از کاندیداتوری خویش اعلام کرده و کتبا به دفتر شورای شهر ارائه نمودند.

متن انصراف آقای عبدالناصر میرچی به شرح زیر است:
“با سلام وسپاس از عنایت دعوت؛ بدینوسیله انصراف خود را از کاندیداتوری شهرداری شهسوار اعلام می‌نمایم.
عبدالناصر میرچی ۱۳۹۲٫۷٫۲۰٫”

متن انصراف مهندس احمد خوش‌قلب:
” اعضای محترم شورای شهر تنکابن؛ با سلام؛
احتراما ضمن تقدیر و تشکر از حسن توجه شما، بدینوسیله انصراف خویش را از گزینه کاندیدای شهردار شهر تنکابن اعلام میدارم. با تشکر احمد خوش‌قلب ۱۳۹۲/۷/۱۷٫”

16 دیدگاه در “روزنوشت(۲۱مهر۹۲)- شهردار شهسوار انتخاب شد.

 1. سلام،
  بسیار خوب ، اگر فرض بگیریم که شهردار از قبل تعین شده نبود ، که بطور یقین همینطور است ، با توجه به نتیجه باید یزدان را سپاس گفت که شورای شهر مان بسیار همدل و هم جهت می باشند.

 2. بابت این انتخاب تبریک میگویم و امیدوارم حرکت شورا در حمایت کامل از شهردار ادامه داشته باشد. بسیار نیکوست اگر از هفت گزینه دیگر و افکار و برنامه هایشان در راستای ساخت شهری بهتر استفاده شود.

 3. باسلام وتشکر از اعضای محترم شورای شهر به جهت حسن انتخاب ورای بالایی که می تواند پشتوانه روحی خوبی برای شهردار منتخب باشد و ضمن تقدیر وتشکر اززحمات مهندس خوش قلب درطول دوران تصدی گری شهرداری تنکابن بدینوسیله انتخاب آقای سیدامیر حسینی جو رابعنوان شهردار محترم تنکابن به ایشان تبریک عرض نموده توفیق روزافزون ایشان راازخداوند منان مسئلت می نمایم.

 4. بسیار خوب. یک تصمیم انجام شده از شورا دیدیم. البته حرف و حدیثهای زیادی مطرح شد ولی بعنوان اولین بار مردم از نامزدهای بالقوه شهرداری خبردار شدند و برنامه محوری ایجاد شد. هر چند کمی عجله شد و بقول بچه ها نفهمیدیم چی شد ولی برای آقای حسینی جو آرزوی توفیق داریم. صدالبته باید از ظرفیتهای کارشناسی و مشاوره ای شهر شامل نامزدهای متعدد عضویت شورا (که همه طرحهای خوبی داشتند) و شهرداری(که هر یک به نوبه خود وزنه ای بودند) استفاده شود.

 5. با عرض سلام و خداقوت از درگاه ایزد منان برای آقای حسینی جو موفقیت واعضای شورای شهر سلامتی را مسئلت دارم امید است که با این وفاق و همدلی شاهد شهری آباد و نمونه باشیم

 6. با سلام و ضمن عرض خسته نیاشید خدمت شما و دیگر همکارانتان در مجموعه ی شورای شهر شهسوار
  اقدامات شهرداری در جهت ساخت ساخت،توسعه،احیا و مرمت نیز ساخت های عمرانی و فراهم نمودن شرایطی در راستای ارائه هر چه بیشتر خدمات رفاهی به منظور ارتقاء سطح رفاه عمومی شهروندان در طی دوران تصدی مهندس احمد خوش قلب ستودنی است.
  یقینا مردم فهیم و با فرهنگ شهر شهسوار قدردان زحمات ایشان خواهد بود.
  و اما سید امیر حسینی جو ، از مدت ها پیش حضور ایشان در راس مدیریت شهرمان را به انتظار نشسته یودیم.
  حسن این انتخاب که نشان از درایت منتخبین مردم در مجموعه شورای اسلامی دارد را به فال نیک می گیریم و در آستانه ورود مدیری از تبار خاندان پاک نبوی فردایی سرشار از خیر و برکت برای شهسوار و شهسواری آرزومندیم.

 7. درود و سلام .ضمن تبریک به اقای حسینی جو امیدوارم با وجود انسانهایی شفاف و به روز و دلسوزی مانند شما و حمایت از شهردار منتخب شاهد توسعه همه جانبه شهسوار باشیم

 8. با سلام
  ضمن تبریک انتخاب آقای حسینی جو امیدوارم ایشان با بهره گیری از عناصر تحصیل کرده و کارآمد در شهرداری تنکابن موفق باشند.

 9. با سلام
  مهندس خسته نباشید. در واقع نظر بنده برای انتخاب شهردار با مدرک سیاسی مثبت نیست و ایشان نمی توانند نظر فنی داشته باشند . بنده رزومه کاندیداهای سمت شهردار شهر تنکابن را مطالعه نمودم از نظر فنی و مدیریت شهری غیر قابل قبول است . ۸ کاندیدا که طرح های کلیشه ای ارائه نمودند . در جلسه حضوری بنده دو طرح راهبردی برای برون رفت از مشکلات مالی و توریستی به شما و اعضای شورای شهر ارائه نمودم . آرمانشهر بنده برای شهر شهسوار۱- خدمات به شهروندان ۲-توسعه اصولی شهر ۳- امکان جذب توریست دریا
  به امید روزی که به جای اینکه بگوییم شهرداری تنکابن .بگوییم شهرسازی تنکابن
  داشتن شهر مهم نیست ساختن شهر مهم است.
  با تشکر دوست دار شما
  مهندس عباس بشیری

 10. لطفا شفاف سازی کنید و اطلاعات غلط به مردم ندهید آقای خوش قلب شب و روز در حال ناله زاریه پیش اعضای شورای شهر بعد انصراف داده از کاندیداتوری واقعا متاسفم برای این شهر و مردمش

 11. سلام مهندس
  خواستم یک سری از عملکرد مهندس خوش قلب رو براتون لیست کنم تا در جای مناسب شورا از ایشان تقدیر کند.
  -پیاده رو سازی خیابان فردوسی شرقی که هر هفته نسبت به علف تراشی آن اقدام میشود
  -چراغ راهنمایی میدان هفت تیر که بلا استفاده میباشد.
  -مسکوت کردن عملیات اجرایی پارکینگ خیابان خیام
  -خلع پیمانکار پل چهارم و توقف عملیات اجرایی آن!!!
  -رنگ آمیزی مارپیچ در سطح شهر که در نوع خودش در دنیا کم نظیره!!!

 12. با سلام
  خط کشی خیابانها رو به پیش دبستانیها به عنوان کار کلاسی دادند چرا ایرادهای بنی اسرا ئیلی میگیرید از این بچه ها خوبه کارشون دیگه .!!!؟؟؟؟؟ در زمانهای بسیار دور خودرو هایی بودند که مخصوص خط کشی خیابانها بودند در جلوی سپر این خودرو ها میله باریکی به نام شاخص بود .که کار یکنواخت کردن رنگه رو بر عهده داشت این بچه های پیش دبستانی شاخص را برداشتند که بروند با اون ماهیگیری و این مارپیچ بازی که راه افتاد کار نبود شاخص بود وگرنه سینا تپل از کلاس اول سیب بعنوان راننده از کلاسی که خانوم خوش اخلاقه مربیشونه مقصر نیست.

 13. جناب مهندس لطفا هرچه سریعتر با انتخاب شهردار مناسب برای شهر قدم مثبت بردارید چون شنیدم که امدن اقای حسینی جو هم کنسل شده یا به عبارتی اعضایی که خیلی موافق عوض شدن خوش قلب نبودن لطف کردن و حسینی جو رو به سمت فرمانداری عباس اباد در اوردن البته جای سوال داره که اگه قرار بود ای بنده خدا فرماندار بشه شما چرا ازش دعوت کردین چون شنیدیم کارهای فرمانداریش قبلا انجام شده بود.

 14. با سلام
  جناب مهندس از میان ۸ کاندیدا که در لیست مقایسه ای کاندیداهای سمت شهردار در سایت مشاهده نمودم آقایان مهندس خوش قلب و آقای عبدالناصر میرچی که انصراف نمودند آقای حسینی جو هم که نیامده رفتند. البته با نظر کارشناسی بنده حضور آقای حسینی جو منفی بود. چون اصلا کار ایشان عمرانی نبوده ودیگر دوستان هم همینطور که مدرک تحصیلی غیر عمرانی دارند نظر بنده در خصوص شهردار شدنشان منفی هست و خواهد بود.
  دلیل پیشرفت نکردن شهر تنکابن از لحاظ عمرانی وجود سابقه شهردارانی با دیدگاههای غیر عمرانی بوده اگر به تاریخ شهرداران سابق نگاه کنید متوجه می شوید که مهندس کشاورزی و پزشک و داروساز هم به عنوان شهردار داشته ایم ( با افتخار ؟!؟!؟؟؟؟؟؟؟؟؟) .
  درحال حاظر از این لیست فقط میمانند جناب دکتر منصور کیا و مهندس دهنوی . بنده فعالیتها و مدیریت مهندس دهنوی را در سازمان آب و نظم و انضباط ایشان را در مدیریت سیستم آبرسانی و توسعه آن در شهر تنکابن را لمس و مشاهده نموده ام به نظر بنده میتوان در مدیریت شهری هم به خوبی نقش پر رنگی داشته باشد . البته دکتر منصورکیا هم با مدرک دکترای شهر سازی هم در سمت شهردار میتوانند در توسعه اصولی شهر نقش مثبتی ایفا کنند .
  دوست دار شما
  مهندس عباس بشیری

 15. با سلام
  شایسته بود اعضای شورای شهر اطلاعات کافی برای تصمیم گیری در خصوص برنامه شهردار جدید و عزم جدی ایشان مبنی بر خدمت در مقام شهرداری تنکابن (آن هم با با مدرک سیاسی ) را جمع آوری میکردند که عمر شهردار جدید در کمتر از دو هفته به پایان نرسد.
  البته باید از جناب آقای حسینی جو نیز انتقاد کرد که اگر احتمال انتصاب در فرمانداری عباس آباد یا هر جای دیگر را می داند شایسته بود سریعتر از کاندیداتوری شهرداری تنکابن انصراف میداند.