روزنوشت(۲۵مهر۹۲)

تعداد بازدید۷۴۴۰مرتبه

با درود؛
باخبر شدیم آقای سید محمد وهابی فرزند جناب آقای افشین وهابی(کارمند محترم دایره ساختمانی شهرداری شهسوار و یکی از آزادگان سرفراز ) باکسب رتبه ۶۰ در رشته پزشکی دانشگاه سراسری تهران پذیرفته شدند. به همین مناسبت شورای شهر وشهرداری شهسوار طی مراسمی که امروز ۲۵ مهر ۹۲ در ساختمان شهرداری برگزار گردید یک سکه بهار آزادی به ایشان هدیه کردند. امیدوارم تمامی جوانان این شهر در راستای کسب علم و دانش و خدمت به مردم سرزمین مادری موفق وپیروز باشند.
امروز همچنین از چند پروژه اجرایی در سطح شهر از جمله پروژه خط آب منطقه رمضانخیل واقع در زیر پل کمربندی بزرگ دیدن کردیم.
شب گذشته به علت تماس تعدادی از همشهریان محترم مبنی بر مشاهده تردد چند کامیون وانتقال شن و ماسه از این منطقه آگاه شدیم. متاسفانه به علت عدم نظارت دقیق کارفرما(اداره آب و فاضلاب) حجم عظیمی مخلوط و شن و ماسه برداشت و به مکان نامعلومی انتقال پیدا کرده است. مراتب فوق به حضور ریاست اداره آب وفاضلاب رسانده وایشان اظهار بی اطلاعی کردند و متعهد شدند قضیه را پیگیری کنند. در پایان امیدوارم مدیرانی که برای آینده به کرسی ادارات این شهر تکیه میزنند علاوه بر تخصص که امروز خوشبختانه همه دارای آن هستند کمی هم نگاه مسوولانه به شرح وظایف خود داشته باشند تا منابع ملی این کشور و این شهر به غارت و چپاول نرود و سهم بیت المال با خدمت رسانی به جیب مردم همین شهر واریز گردد و مردم تمام این امور را به پای وظایف شهرداری نبینند وننویسند. البته ما همراه وهمصدای مردم هستیم وخواهیم ماند اماتقسیم وظایف و نظارت دقیق ما را سریعتر به سمت پیشرفت خواهد برد.
پیشنهاد میکنم که مدیران ارشد این شهرستان به جای پرداختن به امور ستادی لیستی از پروژه های اجرایی شهرستان تهیه کرده و مرتبا بر کیفیت وچگونگی اجرا نظارت کنند. با امید به ساختن شهری آباد و پاک.

8 دیدگاه در “روزنوشت(۲۵مهر۹۲)

 1. کورش عزیزبا درود خدا قوت . پیشنهادی دارم شاید جالب نباشد اما می نویسم : در شهرداری واحد های فراوانی جهت پیشبرد اهداف و توسعه شهری ایجاد گشته که می توان گفت بسیار عالی وکاراست. اما متاسفانه ضعفی که در این مدیریت وجود دارد عدم استفاده از مسئولین واحد های آشنا به امور است که به دلیل عدم آشنایی وبی کفایتی عده ای از این مسئولین از کارایی آن واحد کاسته می شود .ودر کنار این موضوع نارضایتی پرسنل ومتعاقبا مردم را در پی دارد …..
  در همین راستا پیشنهاد می کنم برای هر واحدی یک اتاق فکر از میان همشهریانمان برگزینید تا در این راستا به صورت داوطلبانه در کنارتان برای شهرمان انجام وظیفه نمایند (انجام وظیفه . چون همه مدعی خدمت هستیم.) با سپاس فراوان

 2. درود دوست فرهیخته ام ضمن سپاس ازرویه ی نیکوی ارتباط وشفاف سازی ک نشان ازنیت پاکتان است مراقب باشید در دام روزمرگی گرفتارنشویید. چشمداشتم از شما اینست برای سبز کردن شهرپاییز زده ی ما منتظر فزصت نباشید بلکه بفکرخلق فرصت باشید….

 3. یک پیشنهاد:
  درختهای مرکبات ضعیف و بی رمق کنار خیابان اصلی که اکثرا نارنج هستند و چندان زیبایی به شهر نمیدهند نمیتواند مشخصه ای از تولید غالب کشاورزی منطقه(مرکبات) باشند. بهتر است این درختان با نخلهای بلند(مثل بلوار کازینو رامسر) جایگزین شوند. اینطوری تابلوی مغازه ها هم دیده میشود و مغازه دارها مجبور به تخریب درختان نمیشوند. برای هویت بخشی به منطقه میتوان چند درخت عظیم الجثه (مثل آنهایی که در منطقه کشکو و زنگشا محله هستند) در میدانهای کریم آباد و ساحط طلایی کاشتنه شوند.

  • عجب ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟

  • با درود
   بی انصافیست اگر بگوییم مستعد نبوده است.رتبه ۶۰ رتبه قابل ملا حظه ایست در هر صورت ممنونم که به ما سر زدید مجید خان

   • خب البته / ما هم منکر این موضوع نیستیم که ایشون تلاش خودشون رو کردن.
    به طور مثال این موضوع رو با یکی از همسایه های ایشون در میون گذاشتم. بنده خدا حتی نمی دونست ایشان ۲ پسر دارن، از بس که این پسرش تو خونه می نشسته و می خونده !!!
    ولی این قضیه رو هم نباید انکار کرد که تو نظام گزینشمون، سهمیه نقش پرنگی برای حذف صفر رتبه ها داره !

    • انشاالله برای مردم شهرش نتنها دکتر بلکه انسان خوب و مفیدی باشد . دیگه صلوات بفرستید .