روزنوشت (۱۶ مهر ۹۲)

تعداد بازدید۲۱۸۶مرتبه

DSC02900با درود؛
امروز  از ساعت ۸ صبح میزبان  مسابقات رالی کشوری  جانبازان سرافراز  در شهر شهسوار بودیم. شهرداری  و شورای شهر  هدایایی را  به رسم یادبود تقدیم این عزیزان  کردند. رییس بنیاد شهید، فرماندار، اعضای شورا و سرپرست شهرداری، نیروی انتظامی، جمعی از بازاریان  و خبرنگاران و… در این برنامه حضور داشتند. تعدادی از  دانش آموزان دختر  مقطع ابتدایی که پرچمهای کشورمان را در دست داشتند  در کنار مسیر به جانبازان و خانواده این عزیزان خیر مقدم می‌گفتند  و مناظر زیبایی را بوجود آورده بودند.
پس از حضور در این مراسم با تعدادی از دوستان  به بررسی مقدماتی چند طرح از جمله  جاده ساحلی و موضوع زباله پرداختیم. ساعت ۱۱ تا ۱ بعداز ظهر با همکار خوبم آقای ناصر حیدری  به بازدید شهری رفتم و از زمینی که بزودی برای ورزشهای موتور سواری، اتومبیلرانی(آفرود) و احتمالا سوارکاری  مورد استفاده قرار خواهد گرفت، بازدید بعمل آوردیم.
اما امروز دومین روز  بررسی‌ برنامه کاندیداهای محترم حوزه تصدیگری کرسی شهردار شهسوار بود. امروز همچون دیروز سه میهمان داشتیم:
۱-سید امیر حسینی جو
۲-احمد خوش قلب
۳-مرتضی ترکمان دهنوی
جلسه راس ساعت  ۴بعد از ظهر شروع  شد و هر کدام از دوستان به مدت ۳۰ دقیقه به ارائه برنامه‌ها و دیدگاهای خود پیرامون مدیریت  شهری پرداختند.
همان طور که وعده داده بودم  پس از اتمام مصاحبه‌های  دوستان  حتما رزومه و ریز برنامه‌های پیشنهادی کاندیداهای محترم را  به جهت همفکری و مشورت با شما عزیزان اعلام خواهم کرد.
با من همراه باشید… .

 

1 دیدگاه در “روزنوشت (۱۶ مهر ۹۲)

 1. پیشنهاد میکنم در یک جدول مشخصات کاهندیداهای شهردار شدن را بگذارید:
  نام
  نام خانوادگی
  سال تولد
  میزان تحصیلات
  رشته تحصیلی
  نام دانشگاه آخرین مدرک تحصیلی
  سابقه اجرایی
  سابقه کار شهرداری
  وضعیت تاهل
  محل تولد
  مدت سکونت فعلی در شهسوار
  گزیده برنامه ها